EssentialFoodsImg
EssentialFoodsImg

ESSENTIAL FOODS

Firma ESSENTIAL FOODS powstała w Wielkiej Brytanii i oddaje cześć ugruntowanemu powiązaniu pomiędzy typowym angielskim wiejskim stylem życia a najwyższą jakością lokalnych produktów. Jesteśmy dumni, że nasza oferta posiłków jest gotowana i przygotowywana w Wielkiej Brytanii, przy użyciu wybranych składników pochodzących z Anglii, Szkocji i Walii.

Słowo od naszego
założyciel

Od 1998 roku moim celem w życiu jest zmienianie życia psów na lepsze.

Dlatego jestem zarówno pokorny, jak i bardzo zadowolony, że mogę Cię tutaj powitać. Wydaje się, że to było zaledwie wczoraj, gdy pakowałem i wysyłałem nasze pierwsze torby ESSENTIALS, a teraz mamy zaszczyt gotować nasze jedzenie i przysmaki dla ponad ćwierć miliona klientów, których nazywam członkami plemienia ESSENTIALS. Jesteście naszą rodziną. Zaufanie, które okazaliście, wybierając ESSENTIALS, nie tylko jest doceniane, ale stanowi podstawę moich wiecznych trzech obietnic: Nigdy nie dokonywać niekorzystnych zmian w naszej jakości w dążeniu do większych zysków.

Zawsze i na zawsze utrzymywać naszą pierwotną misję: Poprawiać i wydłużać życie psów (a obecnie z dumą możemy dodać koty). Pozostać wiernym mojej wizji tworzenia tylko pięknych produktów, czyniąc ESSENTIALS luksusową marką stylu życia, której pragniesz i na którą zasługujesz.

Posiadanie tych obietnic oznacza, że ogromnie cenię życie zwierząt. Dlatego jednym z największych przyjemności jest możliwość manifestowania tej miłości poprzez nasz Program CHARYTATYWNY ESSENTIALS, wspierający psy/koty, dziką przyrodę i naturę, przekazując ~1% naszych globalnych sprzedaży. W szczerej nadziei, że będę mógł służyć Twoim ukochanym zwierzętom i Tobie przez wiele, wiele lat.

Marka Image Marka Image
Marka Image Marka Image

Doskonałość od samego początku

Rok przed naszym otwarciem, nasz założyciel postanowił poświęcić cały 2012 rok na dopracowanie wszystkiego, co było związane z uruchomieniem ESSENTIALS. Było to dość surrealistyczne, zaczynając od niczego poza wizją stworzenia luksusowej marki stylu życia z wyraźnie określoną misją: poprawy i wydłużenia życia psów.

Pierwszym zadaniem było sporządzenie listy setek zadań, dużych i małych, które trzeba było wykonać oraz wyznaczenie dla nich terminów, aby wszystko mogło zostać zrealizowane przed wielkim dniem.

Cały styczeń poświęciliśmy na to zadanie i prawdopodobnie było to najlepsze możliwe wykorzystanie naszego czasu, ponieważ udało nam się wszystko zrobić i mogliśmy otworzyć się zgodnie z harmonogramem.

Najlepsze produkty

Icon ● Karma sucha dla psa

Balance małe rasy 2,5 kg 0

Balance to kompletna karma z jednym źródłem białka pochodzenia zwierzęc...

Katalog Arrow Icon
Icon ● Karma sucha dla psa

Contour małe rasy 2,5 kg / 10 kg

Bezzbożowa, pełnowartościowa karma z rybami, kaczką i kurczakiem, dla wy...

Katalog Arrow Icon
Icon ● Karma sucha dla kota

THE LITTLE LION dla kociąt 1,5 kg

Essential Little Lion kompletna bezzbożowa karma dla kotów została...

Katalog Arrow Icon
Icon ● Karma sucha dla kota

THE PANTHER 1,5 / 3 kg
0

Karma oparta na bazie ryb 70%, z czego 30% to świeża ryba. Idealny...

Katalog Arrow Icon
Icon ● Karma sucha dla psa

Highland Living duże rasy 10 kg

Karma jest odpowiednia dla alergików – nie zawiera kurczaka oraz ziemn...

Katalog Arrow Icon

Zainteresowany współpracą?

Zostaw swoje dane kontaktowe, a my się z Tobą skontaktujemy.