IsegrimImg
IsegrimImg

Isegrim

Isegrim® to producent super-premium karmy dla zwierząt, oferujący idealne pożywienie oparte na mięsie, bogate w białko zwierzęce i tłuszcz. Nasze produkty są stworzone z najwyższej jakości, naturalnych składników, zapewniając wysoką zawartość świeżego mięsa w każdej porcji.

O nas

Pies pochodzi od wilka i ewoluował jako myśliwy – jego szczęki, zęby i układ trawienny pokazują, że nadal jest mięsożercą. Dlatego isegrim® zapewnia idealne pożywienie dla Twojego psa — karmę opartą na mięsie, bogatą w białko zwierzęce i tłuszcz!
● Tylko wysokiej jakości, naturalne składniki
● Wysoka zawartość świeżego mięsa

Marka Image Marka Image
Marka Image Marka Image

Pozytywne aspekty karmy isegrim

Image Image

PRODUKTY

Image
Karma Sucha

Nasze receptury zawierają wysoką zawartość mięsa od 50% do 58% - z czego 25% to świeże mięso! Ziemniaki wspomagają trawienie, a mieszanka jagód i dzikich ziół z wieloma pozytywnymi...

Katalog Arrow Icon
Image
Karma Mokra

Wysoka zawartość świeżego mięsa 63% w połączeniu z warzywami, owocami, wysokiej jakości olejami i dzikimi ziołami stanowi doskonały posiłek dla zdrowego żywienia Twojego psa! - Bezzbożowa

Katalog Arrow Icon
Image
Isegrim Roots

Isegrim® Roots dostarcza pierwotną dietę przodka wszystkich psów – wilka, oferując niezrównany smak dzięki naturalnym składnikom. Wysoka zawartość mięsa wynosząca 70%, w połączeniu z...

Katalog Arrow Icon

Przewodnik po dzikich ziołach

Icon

Naturalny Mniszek Lekarski

Dostarcza wiele witamin, takich jak witamina C i witamina A. Ponadto mniszek zawiera błonnik wspomagający trawienie oraz przeciwutleniacze.

Icon

Naturalny Babka Lancetowata

Jako dobrze znana roślina lecznicza, babka lancetowata może łagodzić problemy żołądkowo-jelitowe oraz wspierać zdrowe drogi oddechowe.

Icon

Naturalny Rozmaryn

Zawiera olejki eteryczne, które mogą stymulować krążenie i pozytywnie wpływać na układ odpornościowy.

Icon

Naturalny Krwawnik

Krwawnik zawiera związki, które mogą działać relaksująco i przeciwdrgawkowo dla psa.

Icon

Naturalny Rumianek

Rumianek jest korzystny dla żołądka i układu pokarmowego, a także może redukować stres i działać relaksująco.

Icon

Naturalna Pietruszka

Pietruszka jest bogata w witaminy, które mogą wspierać zdrową strukturę kości oraz dostarczać wiele ważnych witamin i minerałów, takich jak magnez, wapń i fosfor. Dodatkowo, może zmniejszać ryzyko powstawania kamieni nerkowych

Icon

Naturalny Babka Płesznik

Babka płesznik stymuluje funkcjonowanie jelit i jest znana ze swojego przeczyszczającego działania.

Icon

Naturalna Nagietek

Oleje eteryczne zawarte w nagietku mogą działać przeciwzapalnie i przeciwdrgawkowo, a także wspierać zdrowie narządów trawiennych, takich jak drogi żółciowe i wątroba.

Icon

Naturalna Juka

Juka jest bardzo dobrze przyswajalna i zawiera wiele cennych składników odżywczych, takich jak witaminy, minerały i błonnik. Juka jest znana ze swojego profilaktycznego działania przeciwko zapaleniu stawów.

Zainteresowany współpracą?

Zostaw swoje dane kontaktowe, a my się z Tobą skontaktujemy.