NuevoImg
NuevoImg

Nuevo

Sekretem super-premium jakości nuevo jest wysoka zawartość świeżego, wysokiej jakości mięsa. Składniki są prawie wyłącznie kupowane od lokalnych producentów. Krótkie kanały dostaw gwarantują maksymalną świeżość.

NASZA HISTORIA

Składniki Nuevo są przetwarzane tak szybko, jak to możliwe, aby chronić świeżość i witaminy. Nowoczesne zakłady produkcyjne gwarantują bardzo delikatne zimne napełnianie, dzięki czemu zdrowe elementy w żywności są zachowane w jak największym stopniu. Rezultatem jest dobra żywność, która również dobrze smakuje.

Nuevo jest produkowane zgodnie ze standardem IFS Food – tymi samymi regulacjami, które są stosowane w produkcji żywności dla ludzi! Certyfikat IFS gwarantuje najwyższy standard produkcji żywności, skupiający się na bezpieczeństwie i jakości żywności.

Marka Image Marka Image
Marka Image Marka Image
Dla kotów

Nuevo jest idealnym rozwiązaniem dietetycznym, opracowanym w celu zaspokojenia specyficznych potrzeb żywieniowych Twojego kota i wzbogaconym o wysokowydajne składniki odżywcze.

Koty są mięsożercami i uwielbiają świeże mięso. Nuevo zawiera dużo mięsa, a także wysokiej jakości podroby, takie jak serca i wątroby, co nadaje naturalny smak.

Kontakt Arrow Icon
Image ● Nuevo LovelyFilets w pasztecie
Filet z indyka z cielęciną

Nuevo Lovely Filets STERILIZED is developed to the special requirements of sterilized cats. A tasty balance diet with reduced fat level and L-Carnitine to avoid overweight and obesity.

Katalog Arrow Icon
Image ● Ręcznie robione naturalne filety
Łosoś z marchewką

Nasz naturalny, ręcznie robiony filet z łososia z marchewką jest bogaty w kwasy tłuszczowe Omega 3, które zawierają wiele korzyści zdrowotnych dla Twojego kota. Przyczynia się do lśniącej, zdrowej...

Katalog Arrow Icon
Image ● Nuevo Super-Premium
Jagnięcina Z Żurawinami

Zbilansowane, kompletne pożywienie – nuevo SENIOR zapewnia odpowiednią proporcję białka, tłuszczu, węglowodanów, minerałów i witamin, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe starszych kotów...

Katalog Arrow Icon
Image ● Nuevo Super-Premium Saszetka
Kurczak i Kaczka

Nuevo Chicken & Duck zawiera 72% świeżego mięsa z kurczaka i kaczki w połączeniu z wysokiej jakości olejem z łososia dla optymalnego poziomu kwasów tłuszczowych omega 3 i omega 6. Najwy...

Katalog Arrow Icon
Dla psów

Nuevo jest idealnym rozwiązaniem dietetycznym, opracowanym w celu zaspokojenia specyficznych potrzeb żywieniowych Twojego psa i wzbogaconym o wysokowydajne składniki odżywcze.

Psy są mięsożercami i uwielbiają świeże mięso. Nuevo zawiera dużo mięsa, a także wysokiej jakości podroby, takie jak serca, wątroby i żołądki, co nadaje naturalny smak.

Kontakt Arrow Icon
Image ● Nuevo Super-Premium
Dziczyzna z makaronem i brusznicą

Nuevo Venison dostarcza Twojemu psu wszystkich potrzebnych składników odżywczych! Wysoka zawartość mięsa w połączeniu z makaronem i wykwintnym olejem szafranowym jest znakomita...

Katalog Arrow Icon
Image ● Nuevo Sensitive
100% Kurczak

Nuevo Sensitive 100% Chicken zawiera wyłącznie delikatne białko kurczaka i jest optymalnym rozwiązaniem dla psów z wrażliwym żołądkiem. nuevo Sensitive pozwala uniknąć problemów z tra...

Katalog Arrow Icon

Zainteresowany współpracą?

Zostaw swoje dane kontaktowe, a my się z Tobą skontaktujemy.