PettricImg
PettricImg

Pettric

Tworzymy niektóre z najbardziej popularnych i zaufanych marek karmy dla zwierząt na świecie.

O nas

Nasza fabryka ma ponad 40 lat doświadczenia w produkcji karmy dla zwierząt. Jesteśmy zlokalizowani w Azji i obsługujemy 19 rynków w Azji i Europie.

Nasza filozofia wytwarzania karmy dla zwierząt inspirowana jest radością, jaką zwierzęta odczuwają, jedząc nasze produkty. Wierzymy, że to najszczęśliwsze chwile, które spędzasz w interakcji ze swoimi zwierzętami. To motywuje nas do innowacyjnego tworzenia wysokiej jakości karmy dla zwierząt, aby codziennie cieszyć się życiem ze swoim pupilem, w każdym momencie.

Marka Image Marka Image
Marka Image Marka Image

Nasze wartości

Zawsze ciężko pracujemy, aby ulepszać nasze produkty i usługi, osiągając wyższe wyniki dla naszych klientów. Kochamy wyzwania, które wymagają innowacyjnego podejścia. Dlatego, jeśli Twoja firma potrzebuje unikalnego rozwiązania, jesteśmy gotowi dostosować nasze istniejące produkty, aby spełnić wszystkie Twoje wymagania.

Nasza firma to grupa pasjonatów, którzy dzielą wspólne priorytety i wartości. Wiemy, że tylko osoby zaangażowane w swoją pracę mogą dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości. Dlatego każda osoba, która chce dołączyć do naszego zespołu, musi przejść rygorystyczny proces selekcji.

Nasze marki

Zainteresowany współpracą?

Zostaw swoje dane kontaktowe, a my się z Tobą skontaktujemy.